Relacja z Gali

10 marca 2020 roku odbyła się Gala Finałowa I edycji Ogólnopolskiego Konkursu Gospodarczego „Firma na Medal”. W Pałacu Polskiej Akademii Nauk w Jabłonnie pod Warszawą Certyfikaty dla najlepszych polskich firm odebrało ponad 50 przedsiębiorców reprezentujących rozmaite branże, w tym m.in. branżę szkoleniową, spożywczą, produkcyjną, hotelarską i energetyczną. W Gali odbywającej się pod hasłem „Polskie Firmy na Medal”, uczestniczyli menedżerowie, naukowcy i reprezentanci organizacji biznesowych z całej Polski.

W Konkursie „Firma na Medal” Quality Institute wyróżnia przedsiębiorstwa, które w swoich działaniach rynkowych kierują  się postawą „wszystko dla klienta” oraz takimi wartościami jak uczciwość, rzetelność, odpowiedzialność społeczna. -Nagradzamy firmy, dla których satysfakcja klienta i wysoki poziom jego zadowolenia z oferowanych produktów czy usług to cel działalności biznesowej. Tytuł „Firma na Medal”, potwierdzony przyznaniem eleganckiego Certyfikatu, to forma informacji gospodarczej, która pomaga klientom w wyborze sprawdzonych polskich firm: producentów, usługodawców, sprzedawców itp. Nagradzamy najlepsze polskie firmy wszystkich branż – tłumaczy Piotr Celej, Prezes Zarządu Quality Institute.

Oceny zgłoszeń do Konkursu dokonało profesjonalne Jury Konkursowe, w którym zasiadali naukowcy reprezentujący uczelnie biznesowe, dziennikarze i przedstawiciele organizacji pozarządowych. Celem Konkursu było promowanie etyki w biznesie, promowanie polskich firm, które w swojej działalności gospodarczej kierują się interesem klienta, wyróżnianie firm, które dążą do zapewnienia swoim klientom jak najwyższego poziomu satysfakcji i zadowolenia z oferowanych produktów i usług, jak również wspieranie przedsiębiorstw w budowaniu pozytywnego wizerunku i wiarygodności biznesowej. –Chcemy premiować i promować firmy działające zgodnie z takimi wartościami jak rzetelność, sumienność, praworządność i uczciwość w kontaktach z klientami, kontrahentami i partnerami gospodarczymi. Ważne jest dla nas również przestrzeganie praw konsumenta, etyki w biznesie oraz zasad wolnej i uczciwej konkurencji – tłumaczy Piotr Celej.

Podczas Gali – oprócz certyfikatów „Firma na Medal” – wręczono również statuetki dla przedsiębiorstw, które w toku oceny otrzymały najwyższą liczbę punktów konkursowych. Wyróżniono je tytułem TOP Firm na Medal. Każda firma otrzymała ponadto licencję uprawniającą do posługiwania się Znakiem Jakości „Firma na Medal” przez okres 12 miesięcy. 

W części artystycznej Gali Konkursu „Firma na Medal” wystąpiła Anna Rygiel, laureatka XXVI Konkursu Piosenki „Aleją gwiazd…”, zwyciężczyni czwartej edycji Konkursu Piosenki Polskiej „Nie takie stare”, która zaprezentowała publiczności największe przeboje ze światowych list przebojów. Po Gali goście Quality Institute zaproszeni zostali na bankiet i symboliczną lampkę szampana. 


Zobacz także:
 
Złota Lista Polskich Firm na Medal 2020 - kliknij!

Fotorelacja z Gali Finałowej 2020 - kliknij!
 

Organizator Konkursu:

Quality Institute sp. z o.o. sp. k.
ul. Wolnego 4/200, 40-857 Katowice
tel. 32 704 60 63 tel. kom. 517 765 212
e-mail: konkurs@firmanamedal.pl