Idea Firma na Medal

Zapraszamy do udziału w IV edycji Ogólnopolskiego Konkursu Gospodarczego "Firma na Medal". W Konkursie corocznie nagradzamy i promujemy przedsiębiorstwa, które w swoich działaniach rynkowych kierują  się postawą „wszystko dla klienta” oraz takimi wartościami jak uczciwość, rzetelność, odpowiedzialność społeczna. Nagradzamy firmy, dla których satysfakcja klienta i wysoki poziom jego zadowolenia z oferowanych produktów czy usług to cel działalności biznesowej. Tytuł „Firma na Medal”, potwierdzony przyznaniem eleganckiego Certyfikatu, to forma informacji gospodarczej, która pomaga klientom w wyborze sprawdzonych polskich firm: producentów, usługodawców, sprzedawców itp. Nagradzamy najlepsze polskie firmy wszystkich branż.
 
Zapraszamy do udziału w Konkursie! Laureat Konkursu:
 
-otrzymuje Certyfikat „Firma na Medal”,
-otrzymuje licencję na posługiwanie się Godłem Promocyjnym „Firma na Medal” na stronie internetowej, facebooku, papierze firmowym, wizytówkach, opakowaniach produktów itp.
-otrzymuje zaproszenie na uroczystą Galę Promocyjną „Polskie Firmy na Medal”, podczas której odbiera Certyfikat oraz może promować swoją firmę i jej produkty / usługi,
-jest promowany przez Organizatora Konkursu.
 

Aby uzyskać Certyfikat „Firma na Medal” i trafić na tzw. ZŁOTĄ LISTĘ POLSKICH FIRM należy:
 
-wypełnić zgłoszenie do Konkursu i przesłać je do Organizatora na adres e-mail konkurs@firmanamedal.pl w terminie do 13 października 2023 roku. Zgłoszenie dostępne jest TUTAJ - POBIERZ!
-poczekać na ocenę zgłoszenia, której dokona Jury Konkursu,
-w przypadku pozytywnego werdyktu Jury - przybyć na uroczystą Galę Promocyjną „Polskie Firmy na Medal”, odebrać Certyfikat i cieszyć się wyróżnieniem jednej z najlepszych, najbardziej przyjaznych klientowi firm na polskim rynku.
 
Dodatkowe informacje:
 
Quality Institute sp. z o.o. sp. k.
ul. Wolnego 4/200
40-857 Katowice
e-mail: konkurs@firmanamedal.pl
tel. /32/ 704 60 63
tel. kom. 517 765 212
Regulamin konkursu - kliknij!

 

Organizator Konkursu:

Quality Institute sp. z o.o. sp. k.
ul. Wolnego 4/200, 40-857 Katowice
tel. 32 704 60 63 tel. kom. 517 765 212
e-mail: konkurs@firmanamedal.pl